Şimdi konuşun..
Tekzen’de <br><span class="big">9 taksit </span>

Tekzen’de
9 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Yapı Sektörü / Marka: Tekzen

NASIL KAZANIRIM?

  • Tekzen'de 9 taksit kampanyası TEKZEN mağazalarında Garanti BBVA POS'u üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • 9 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 1 Ocak 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi Tekzen Yapı Marketlerinde geçerlidir.
  • 9 Taksitli satış 100 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larından yapılması gereklidir. 9 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business, American Express Kartlar,American Express Business, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, dahildir. Bonus Flexi, Bonus Genç, Vadeli taksit işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar + taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET TEKZEN” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Garanti BBVA tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. www.bonus.com.tr

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01.01.2016 – 31.01.2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.