Şimdi konuşun..
Teknosa’da 75 TL Bonus Kampanyası!

Teknosa’da 75 TL Bonus Kampanyası!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Elektronik / Marka: Teknosa

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya tüm Teknosa mağazaları ve Teknosa.com üzerinden 750 TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 23-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi Teknosa mağazaları ve Teknosa.com üzerinden yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 75 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonus 8 Ocak 2016 tarihinde yüklenecek olup 15 Ocak 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bonus, Burgan Ticari Kartlar, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabank Ticari Kartlar ve PTT Bonus dahildir.
 • Miles&Smiles Kredi Kartları, American Express, TFKB Bonus, Denizbank-TEB-Şekerbank-ING Ticari kartlar, vadeli taksit, bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için harcamadan önce EVET TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a SMS göndermelidir. Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanya katılım ücreti 3,99 TL'dir. Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
 • Detaylı bilgi için; www.bonus.com.tr
 • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp TEKNOSA yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir..

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

23.12.2015 - 31.12.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

08.01.2016 – 15.01.2016