Şimdi konuşun..
Teknosa’da 50TL Bonus Kampanyası!

Teknosa’da 50TL Bonus Kampanyası!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Elektronik / Marka: Teknosa

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya tüm Teknosa mağazaları ve Teknosa.com üzerinden 500 TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 27-28-29-30 Kasım 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi Teknosa mağazaları ve Teknosa.com üzerinden yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonus 4 Aralık 2015 tarihinde yüklenecek olup 13 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bonus, Burgan Ticari Kartlar, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, Tekstil Bank Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.
 • Miles&Smiles Kredi Kartları, American Express, TFKB Bonus, Fibabanka Bonus, Denizbank-TEB-Şekerbank-ING Fibabank Ticari kartlar, vadeli taksit, bonus kullanımları, kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için harcamadan önce EVET TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a SMS göndermelidir. Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanya katılım ücreti 3,99 TL’dir. Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
 • Detaylı bilgi için; www.bonus.com.tr
 • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp TEKNOSA yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir..

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

27.11.2015 - 30.11.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

04.12.2015 – 13.12.2015