Şimdi konuşun..
Tefal’de <br><span class="big">12 Taksit</span>

Tefal’de
12 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Tefal

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde Bonus üyesi Tefal mağazalarından gerçekleştirilecek 3 ve 6 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +6 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya dahilinde Tefal mağazalarından yapılan 3 ve 6  taksitli ödemelerde +6 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 9 veya 12 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 yada 6 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 9 yada 12  taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Tefal mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12 taksittir.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus, Burgan Bonus, PTT Bonus kartlar dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Şekerbank Bonus Business, INGbank Bussines, BurganBank Bonus Bussines ve Vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET TEFAL" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03 Ekim – 28 Şubat 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.