Şimdi konuşun..
Tapu Harcı Ödemenize <br><span class="big">Ücretsiz 3 Taksit!</span>

Tapu Harcı Ödemenize
Ücretsiz 3 Taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

gib.gov.tr’de internet vergi dairesindeki tapu harcı ödemeleri menüsünden, tapudan verilen referans numarasını girerek ödeme yapabilirsiniz

DİĞER BİLGİLER

  • 1 – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında Garanti Mortgage'dan konut kredisine başvuranların, 1 Ekim – 15 Kasım 2016 tarihleri arasında gib.gov.tr'den yapacakları tapu harcı ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyadan Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Bonus American Express, Bonus Flexi, Bonus Genç, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business , EASY , Filo Card kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında Garanti Mortgage başvurusundan 2 gün sonra gerçekleşecek tapu harcı ödemelerine taksit uygulanabilecektir.
  • gib.gov.tr'de GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş'a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir. GarantiPay kart bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan güvenli ve kolay ödeme yapmanıza olanak sağlayan ödeme servisimizdir. GarantiPay üzerinden ödeme yapabilmek için BonusFlaş uygulamamızın telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx sitesini ziyaret edebilirsiniz. GarantiPay ile ödeme yapmak için harç/ borç ödeme ekranına geldiğinizde açılan ekranda GarantiPay seçildikten sonra GSM/ TC Kimlik Numarası bilginizi yukarıdaki alana girin, BonusFlaş uygulamanıza gelecek olan bildirime tıklayın, bildirim almadığınız durumda, BonusFlaş uygulamasına giriş yaparak “Ödemeler” menüsünde yer alan “GarantiPay ile Ödeme” alanından ilgili işleminizi seçin, ödeme yapmak istediğiniz kartınızı seçip, parolanızı girerek ödeme işleminizi tamamlayın.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ekim – 15 Kasım 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.