Şimdi konuşun..
Tantitoni’de 7 taksit

Tantitoni’de 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Tantitoni

NASIL KAZANIRIM?

Tantitoni mağazalarından 2 ve 3 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 7 taksit kampanyası dahilinde Tantitoni mağazalarından yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
  • 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • 7 taksit kampanyası dahilinde Tantitoni mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Tantitoni mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 7 taksittir.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına ;Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) American Express, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles Business, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus Business, Deniz Bonus Business, Abank Bonus Business, TEB Bonus Business kartlar dahildir.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına; Fibabanka Bonus, ING Bonus Business kartlar dahil değildir.
  • 7 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Tantitoni Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET Tantitoni yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Aralık – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.