Şimdi konuşun..
Suzuki’de Bonus’a özel <br/>9 TAKSİT

Suzuki’de Bonus’a özel
9 TAKSİT

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Suziki

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Suzuki yetkili satıcılarında yapılan 4 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Suzuki motosiklet yetkili satıcılarında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 9 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 4 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +5 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları , Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kredi kartları,  Deniz Bonus, Fibabanka Bonus, TEB Bonus, , ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, , ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus Card'lar dahildir.
  • Vadeli Taksit, American Express Business (Ticari), Bonus Flexi, Bonus Genç, Şeker Bonus, Burgan Bank Bonus, Burgan Bank Ticari kredi kartları ve İNG Bank Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  •  FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp SUZUKI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır.
  • Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom (Avea) için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ağustos 2016 - 30 Eylül 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.