Şimdi konuşun..
Step Halı’da Bonus’a özel  8 taksit ve %5 indirim!

Step Halı’da Bonus’a özel 8 taksit ve %5 indirim!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: Step Halı

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Step Halı mağazalarında geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program üyesi Step Halı mağazalarında geçerlidir.
  •  Kampanya kapsamında 8 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 2 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 8 taksit olacaktır.
  • %5 ek indirim firma tarafında kasada uygulanacaktır. Step  Halı %5 indirim kampanyasını sonlandırma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Fibabanka Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus Card'lar dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Burgan Bank Bonus, Burgan Bank ticari kartları, ING Bank Ticari kredi kartları, Şeker Bank Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp STEPHALI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,615TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,40TL'dir.Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mayıs 2016 - 30 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.