Şimdi konuşun..
STEFANEL’de 100 TL STEFANEL bonus

STEFANEL’de 100 TL STEFANEL bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Stefanel

NASIL KAZANIRIM?

Bonus’a özel Stefanel Mağazaları’nda “750 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL STEFANEL bonus ” kampanyası yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel Stefanel Mağazaları'nda" 750 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL STEFANEL bonus " kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır.Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL STEFANEL bonus kazanabilir.
  • 100 TL STEFANEL bonus bonus kampanyanın geçerli olduğu STEFANEL mağazalarında kazanılacak, 15 Mayıs 2016 tarihine kadar sadece STEFANEL mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. 100 TL STEFANEL bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi (sms ile) dahildir. 100 TL STEFANEL Bonus kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından "EVET STEFANEL " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

8 Nisan - 8 Mayıs 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

8 Nisan – 15 Mayıs 2016