Şimdi konuşun..
SPX’te 6 taksit!

SPX’te 6 taksit!

Sektör: Giyim / Marka: SPX

NASIL KAZANIRIM?

17 Kasım 2021-28 Şubat 2022 tarihleri arasında SPX’te işlem tutar limiti olmaksızın 6 taksit imkanı sunulacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

  • 17 Kasım 2021-28 Şubat 2022 tarihleri arasında SPX’te işlem tutar limiti olmaksızın  6 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 100.000 TL'dir. Bu tutarın üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Business Garanti BBVA kredi kartları, American Express Business kredi kartları, ek kartlar, sanal kartlar, Teb Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus,Teb Bonus Business,ICBC Turkey Bosus Business,Alternatifbank Bonus, Fibabank Bonus,Fibabank Bonus Business,ING Bonus Buss.,Denizbank Bonus, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card Buss. kartlar dahildir.
  • Paracard, Denizbank Bonus Buss. kampanya dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp SPXTAKSIT yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1TL, Turkcell aboneleri için 1TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Geri dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dahil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Garanti BBVA ve SPX kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp SPXTAKSIT yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

17 Kasım 2021 - 28 Şubat 2022