Şimdi konuşun..
Sportsoul’da 25 TL Sportsoul bonus

Sportsoul’da 25 TL Sportsoul bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Sportsoul

NASIL KAZANIRIM?

Bonus’a özel Sportsoul Mağazaları ve www.sportsoul.com ‘da “250 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL Sportsoul bonus kampnyası yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya müşteri bazındadır.
  • Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL Sportsoul bonus kazanabilir.
  • 25 TL Sportsoul bonus kampanyanın geçerli olduğu Sportsoul mağazalarında kazanılacak, 15 Ocak 2016 tarihine kadar sadece Sportsoul mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 25 TL Sportsoul bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç(sms ile), Bonus Flexi(sms ile), Flexi (sms ile) dahildir.
  • 25 TL Sportsoul bonus kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından " EVET SPORTSOUL " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 Kasım – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

16 Kasım – 15 Ocak 2015