Şimdi konuşun..
Sportive’de<br /><span class="big"> 100 TL Sportive bonus  </span>

Sportive’de
100 TL Sportive bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Sportive

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Sportive mağazalarından yapacağınız harcamalarda 300 TL ve üzerindeki alışverişlerde 100 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Sportive mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "HEMEN KATIL" butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus'lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 05 Kasım 2016 tarihine kadar sadece Sportive mağazalarında kullanılabilir. 05 Kasım 2016 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 100 TL Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 - 31 Ekim 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ekim-5 Kasım 2016