Şimdi konuşun..
100 TL Silk and Cashmere bonus!

100 TL Silk and Cashmere bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Silk&Cashmere

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Silk and Cashmere mağazalarından yapacağınız harcamalarda 600 TL üzeri alışverişlerinizde 100 TL Silk and Cashmere bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Silk and Cashmere mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 600 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "HEMEN KATIL" butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus'lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 9 Ocak 2017 tarihine kadar sadece Silk and Cashmere mağazalarında kullanılabilir. 9 Ocak 2017 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 100 TL Silk and Cashmere Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Miles&Smiles, Miles&Smiles Business, American Express ve American Express Business kartları dahil değildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.
  • İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Aralık-31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Aralık 2016 00:00 – 8 Ocak 2017