Şimdi konuşun..
Silk and Cashmere’de 8 aya varan taksit ve %15 indirim

Silk and Cashmere’de 8 aya varan taksit ve %15 indirim

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Silk&Cashmere

NASIL KAZANIRIM?

Silk and Cashmere mağazaları’nda 8 aya varan taksit ve yeni sezon ürünlerde 300 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim kampanyası yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • %15 indirim kampanyası kasada manuel olarak uygulanacaktır. Yalnızca yeni sezon ürünlerde 300 TL ve üzeri alışverişte geçerlidir.
  • %15 indirim Black Friday kampanya günü uygulanmayacaktır.
  • %15 indirim kampanyası başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya süresince 2-3-4 taksitli alışverişlere seçmeli olarak +4 taksit eklenecektir. Maksimum taksit sayısı 8 olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus,Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ,ICBC Turkey Bonus ,Fibabanka Bonus, Flexi kartlar, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı ve American Express Business Card dahildir. Deniz Bonus Business ve toptan mağazalardan yapılan harcamalar indirim kampanyasına dahil değildir.
  • İzmir Silk and Cashmere mağazası indirim kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXİ, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin taksit kampanyasına katılması için, bankaya kayıtlı cep telefonundan EVET SILK yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi  www.flexi.com.tr'dedir. 

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Kasım- 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.