Şimdi konuşun..
Sevil’de Bonus’a özel 250 TL ve üzeri harcamaya 50 TL Sevil Bonus

Sevil’de Bonus’a özel 250 TL ve üzeri harcamaya 50 TL Sevil Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Sevil

NASIL KAZANIRIM?

50 TL SEVİL Bonus kampanyası SEVİL mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.50 TL SEVİL Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 10 Ocak 2016 tarihine kadar sadece SEVİL mağazalarında kullanılabilir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Sevil Bonus kampanyası Sevil mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 50 TL Sevil Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus' lar 10 Ocak 2016 tarihine kadar sadece Sevil mağazalarında kullanılabilir. 11 Ocak itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Sevil firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 50 TL Sevil Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Sevil Bonus kazanabilir. 50 TL Sevil Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Visa, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 50 TL Sevil Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 50 TL Sevil Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp SEVİL yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım SMS' leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr' dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp SEVİL yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir..

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

11 -31.12.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

10.01.2016