Şimdi konuşun..
Sevil’de 7 aya varan taksit ayrıcalığı!

Sevil’de 7 aya varan taksit ayrıcalığı!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Sevil

NASIL KAZANIRIM?

Sevil mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarıyla yapılacak harcamalarda 7 aya varan taksit kampanyası sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Garanti BBVA kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası dahilinde Sevil mağazalarında Garanti BBVA POSlarından yapılan 2-3 taksitli ödemelerde müşterinin taksit seçme hakkı olacaktır.(0,+1,+2,+3,+4 taksit)
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, , Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, Burgan Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi, Burgan Bonus ticari kartlar dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce "EVET" yazıp bir boşluk bırakıp "SEVIL" yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01.01.2016 - 30.06.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.