Şimdi konuşun..
Seçili kuyumcularda <br/>+2 TAKSİT

Seçili kuyumcularda
+2 TAKSİT

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kuyumculuk / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Seçili kuyumcularda +2 taksit

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Agatha, Altınbaş, Ariş, Armaggan, Assos, Atasay, Cartier Damas, Diamond, Favori, Jival, Koçak Gold, Swarowski, Urart ve Zen Pırlanta Bonus program ortağı markalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında 200TL ve üzeri 2 taksitli işlemlere +2 taksit eklenecektir.
  • Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 4 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, , DenizBank Bonus, DenizBank Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, Abank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, PTT Bonus Card'lar dahildir.
  • Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, American Express Business, Burgan Bank Bonus, Burgan Bank Business,Şeker Bank Bonus Business, ING bank Bonus Business,  Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,415TL'dir.Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
  • Kampanya yalnızca anlaşmalı Agatha, Altınbaş, Ariş, Armaggan, Assos, Atasay, Cartier Damas, Diamond, Favori, Jival, Koçak Gold, Swarowski, Urart ve Zen Pırlanta mağazalarında, Bonus Program üyesi işyerlerinde geçerlidir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp KUYUM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.<

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

20 Mayıs-31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.