Şimdi konuşun..
Renklizebra'da %50'ye Varan İndirim Ek %20 Ekstra

Renklizebra'da %50'ye Varan İndirim Ek %20 Ekstra

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Renkli Zebra

NASIL KAZANIRIM?

Renklizebra.com’da Garanti BBVA kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerde Garanti20 indirim kodunu girerek %20 ekstra indirim ve 6 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • %20 indirim fırsatı renklizebra.com'da yapılan alışverişlerinde geçerlidir. 6 taksit satış için, www.renklizebra.com üzerinden 2 taksitli işlemlere otomatik olarak +4 taksit eklenecek ve bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 6 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • %20 indirim bütün ürünlerde geçerlidir.
  • 2 taksitli işlemlere +4 taksit uygulanacaktır
  • İndirim kodu olarak Garanti20 girilecek ve ödeme anında otomatik olarak indirim yansıyacaktır. İndirim kampanyası sadece Garanti BBVA kredi kartları için geçerlidir.
  • 6 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, PTT Bonus, Deniz Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business ve ABank Business kredi kartları dahildir.
  • 6 taksit kampanyasına ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Paracard sadece %20 indirim kampanyasına dahildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET RENKLİZEBRA" yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

İndirim kodu olarak Garanti20 girilecek ve ödeme anında otomatik olarak ekstra %20 indirim yansıyacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

18 Nisan – 30 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.