Şimdi konuşun..
RADISSON BLU HOTEL, KAYSERİ’DE %15 İndirim & 6 Taksit!

RADISSON BLU HOTEL, KAYSERİ’DE %15 İndirim & 6 Taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Turizm / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

İndirim RADISSON BLU HOTEL, KAYSERİ’ de yapılan tek ve taksitli ödemelerde kasada satış danışmanı tarafından ödeme tutarına manuel olarak yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya anlaşmalı RADISSON BLU HOTEL, KAYSERİ yapılan konaklamalarda geçerlidir.
 • %15 indirim ödeme esnasında otomatik olarak yansıtılacaktır.
 • 6 Taksitli satış için otel satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 6 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Bonus Business Card, American Express, Miles&Smiles kredi kartı, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, American Express Business, Miles&Smiles business ve PTT Bonus dahildir.
 • Bonus Genç ve Bonus Flexi kredi kartı kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi'nin kampanyadan yararlanabilmesi için bankamızda kayıtlı kartın bağlı olduğu telefondan 3340'a "EVET TURIZM" yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ile SMS atılması gerekmektedir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri ücretsizdir.
 • İndirim kampanyası tek ödemede ve taksitli yapılan işlemlerde geçerli olup, 6 taksit kampanyasına sadece taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Tek ödeme ve ekspres limit işlemlerinde geçerli değildir.
 • Sanal POS ve mail order'lar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Kayseri'de yamaç paraşütü yapıp Sultansazlığı'nda fotoğraf çekerek doğayla içiçe olmanın keyfini yaşayın.
Sultansazlığı Kuş cennetine özel transfer hizmetleri ve Ali Dağı Yamaç paraşütü merkezine ulaşım, ekipman kiralama, tandem uçuş ve kurslar için otelle iletişime geçiniz.

Radisson Blu Hotel - Kayseri
Hunat Mah. Sivas Cad. No: 24 Melikgazi,
38030 Kayseri, Turkey
T: +90 352 3 1 5 50 00 F: +90 352 3 15 50 50 info.kayseri@radissonblu.com radissonblu.com/hotel-Kayseri

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan – 30 Haziran 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.