Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Otomotiv / Marka: Pirelli

NASIL KAZANIRIM?

6 Taksit kampanyası, Bonus ödül program üyesi Pirelli bayilerinden gerçekleştirilen 2-8 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +4 taksit uygulanarak gerçekleştirilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 01 Nisan – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında anlaşmalı ödül program üyesi Pirelli bayilerinde geçerlidir.
  • 6 taksit kampanyası, üye işyeri tarafından uygulanacak 2-8 arası taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +4 taksit uygulanarak gerçekleştirilecektir.
  • Kampanyada +taksit eklenmiş en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Deniz Bonus, ICBC Turkey Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express kredi kartı ve American Express Business kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus, ING Bonus Business, TEB Bonus Business, Deniz Bonus Business ve Alternatifbank Bonus Business kredi kartları ilave taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Bonus kullanımları ve tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp PIRELLI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,33TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Ek kartlar ve personel kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.