Şimdi konuşun..
Bonus'a Pirelli bayilerinde +6 taksit!

Bonus'a Pirelli bayilerinde +6 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Pirelli

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, Bonus üyesi Pirelli bayi/satış noktalarında POS üzerinde 2 ve 3 taksitler +6, 4 taksit +5, 5 taksit +4,6 taksit +3, 7 taksit +2, 8 taksit +1 ve 9 taksit +0 taksit alacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Ticari Kartlar, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir. Fibabanka Bonus , Bonus Genç, Bonus Flexi vadeli taksit işlemleri, bonus kullanımları ve tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir. Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için "EVET LASTİK" yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
  • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
  • İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Nisan 2015 - 30 Haziran 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.