Şimdi konuşun..
Penzz Shop'ta Bonus'a özel 100TL ve üzerine<br/>20 TL Penzz Shop Bonus!

Penzz Shop'ta Bonus'a özel 100TL ve üzerine
20 TL Penzz Shop Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Penzz Shop

NASIL KAZANIRIM?

Penzz Shop’tan 100TL ve üzeri alışveriş yaparak 20TL Bonus kampanyasından yararlanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel 20 TL Penzz Shop Bonus kampanyası Penzz Shop mağazalarında ve toyzzshop.com.tr'de Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 20 TL Penzz Shop Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 30 Eylül 2016 tarihine kadar sadece Penzz Shop'ta kullanılabilir. 30 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Penzz Shop firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 20 TL Penzz Shop Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 20 TL Penzz Shop Bonus kazanabilir.
  • 20 TL Penzz Shop Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 20 TL Penzz Shop Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 20 TL Penzz Shop Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp PENZZSHOP yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Ağustos – 30 Eylül 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Ağustos – 30 Eylül 2016