Şimdi konuşun..
Penti mağazalarında 3 yerine 8 taksit

Penti mağazalarında 3 yerine 8 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Penti

NASIL KAZANIRIM?

8 taksit kampanyası dahilinde Penti mağazalarından yapılan 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 8 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile),American Express Card, Bonus Business, American Express Business Card, Denizbank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business,Teb Bonus Business,Şekerbank Bonus Business,Burgan Bank Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • 8 taksit kampanyasına Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin 8 taksit kampanyasına katılması için harcama yapmadan önce EVET PENTI yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mayıs – 31 Temmuz 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.