Şimdi konuşun..
Bonus’a özel Panço’da 7 taksit!

Bonus’a özel Panço’da 7 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Panço

NASIL KAZANIRIM?

7 taksit satış için, Panço mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • +4 taksit sadece 3 taksit tuşlanan işlemlerinde geçerli olacaktır. POS'tan standart 3 taksit tuşlanarak +4 taksit ilavesi ile toplamda maksimum 7 taksit olacaktır. Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır. İşlemler POS üzerinden yapılacaktır. (0, +1, +2, +3, +4)
  • Kampanyaya dahil olan kartlar; Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Mail order ve sanal POS ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar; Bonus Flexi, Bonus Genç, Fiba Bonus, Sanal, kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET PANÇO yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir..

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01.10.2015-31.07.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.