Şimdi konuşun..
Özdilek’te Bonus’a özel elektronik alışverişlerinde 6 Taksit

Özdilek’te Bonus’a özel elektronik alışverişlerinde 6 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde Özdilek’ten elektronik ürün alışverişlerinde 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Garanti BBVA kredi Kartlarına özel “6 TAKSİT” kampanyası Özdilek'te elektronik ürün alışverişlerinde geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında 2 taksitle yapılan işlemlere +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 6 taksit yapılacaktır. Müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.
  • Tüm Garanti Bonus, Bonus Business, FLEXI, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fiba Bonus kampanyaya dahildir.
  • Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşuk bırakıp OZDILEKELEKTRO yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları: www.flexi.com.tr
  • Cep telefonu satışlarında BDDK kararı gereği taksit yapılamamaktadır

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

30 Mart -31 Mayıs 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.