Şimdi konuşun..
Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza 100 TL'ye Varan Bonus!

Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza 100 TL'ye Varan Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Bonus

KATILMAK İÇİN

Otomatik fatura ödeme talimatlarınızı Sadece 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezinden verilen otomatik fatura talimatları kampanya kapsamındadır.

NASIL KAZANIRIM?

1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 20 TL, 3 yeni fatura talimatı için 6 TL, 5 ve üzeri yeni fatura talimatı için toplamda 100 TL bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER:

 • 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 20 TL, 3 yeni fatura talimatı için 60 TL, 5 ve üzeri yeni fatura talimatı için toplamda 100 TL bonus kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği bonus tutarı 100 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya Bonus / Money Bonus / Bonus Genç / Bonus American Express / Bonus Flexi / Flexi kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan bonus, 6 Ağustos 2022'de kazanım sağlandığınız kredi kartınızın kullanılabilir ve açık statüde olması durumunda yüklenecektir.
 • Birden fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok ve en son talimatın verildiği karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde, kredi kartında tanımlı olan otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilip, kredi kartına tekrar tanımlanırsa kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesapta tanımlı olan otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilip, kredi kartına tanımlanırsa kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesapta veya kredi kartında manuel ödeme için kayıtlı faturalar iptal edilmeden, otomatik fatura ödeme talimatına çevrilirse kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen bonusun geri alınmaması için; 1 Temmuz 2023'ye kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 1 Temmuz 2023'ye kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonus 1 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Garanti Bankası kredi kartlarınız ile Turkcell, Vodafone, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell, Vodafone Net kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü ve benzeri otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden akdi faiz oranında faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
 • Otomatik fatura ödeme talimatlarınızı Sadece 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezinden verilen otomatik fatura talimatları kampanya kapsamındadır.
 • Her müşteri aynı dönemde yapılan farklı ödül tiplerindeki otomatik fatura talimatına ödül kampanyalarından sadece birinden yararlanabilir.
 • Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1–31 Temmuz 2022

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

6 Ağustos 2022-1 Temmuz 2023