Şimdi konuşun..
Network'te 500 TL üzerine 50 TL Network Bonus

Network'te 500 TL üzerine 50 TL Network Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Network

NASIL KAZANIRIM?

50 TL Network Bonus kampanyası Bonus üyesi Network mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Network Bonus kampanyası Bonus üyesi Network mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • 50 TL Network Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Network Bonus kazanabilir.
  • 50 TL Network Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar sadece Network mağazalarında 31 Mayıs 2016 tarihine kadar kullanılabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Paracard dahildir.
  • 50 TL Network Bonus kampanyasına Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Network Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Network Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp NETWORK yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

02 Mayıs 2016 - 8 Mayıs 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.