Şimdi konuşun..
n11.com’da 50 TL n11 bonus!

n11.com’da 50 TL n11 bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: n11.com

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım için, Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Ticari Kart, Bonus American Express, Bonus Sanal kart ve Easy kart sahiplerinin harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan, "N11" yazıp; 3340'a sms göndermelidir. Sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

NASIL KAZANIRIM?

N11.com’dan 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak faydalanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER:

 • www.n11.com'da tek seferde yapılan, tek ödeme ve taksitli; 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL n11 bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL n11 bonus kampanyası yapılacaktır.
 • Sms gönderiminden sonra dönüş sms'i; "BONUS İLE www.n11.com'DA 50 TL'YE VARAN N11 BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr" şeklindedir.
 • Kampanya koşullarına uygun katılım sağlayan kart kullanıcılarına; kampanya kapsamında alışveriş yaptıktan sonra "TEBRIKLER.N11.COM'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 25TL N11 BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 21-29 EKİM 2015 ARASINDA N11.COM'DA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr" veya "TEBRIKLER.N11.COM'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 50TL N11 BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 21-29 EKİM 2015 ARASINDA N11.COM'DA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gönderilecektir.
 • 50 TL'ye varan n11 bonus kampanyasına Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express, Bonus Sanal kartlar*, Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
 • Kampanya banka müşterisi bazındadır, her müşteri kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir ve en fazla 50 TL n11 bonus kazanabilir. Ödül yüklemesi için ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • n11 bonus puanlar 21-29 EKİM 2015 tarihleri arasında sadece n11.com'da yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. Kullanılmayan n11 bonus puanlar 30 Ekim 2015 tarihinde geri alınacaktır.
 • IGaranti BBVA, Altın bonus, diğer banka Bonus kartları, bonus kullanımları, Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar ve vadeli taksit ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İade ve iptal işlemlerinde ödül yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Garanti ve n11.com kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • *Sanal kartlardaki bonuslar hesap kesim tarihinde sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılmaktadır. Hesap kesim tarihinizin kampanya bonusu kullanım tarih aralığına denk gelmesi halinde bonusların hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile, hesap kesim tarihinden sonra ise sanal kartın bağlı olduğu kredi kartı ile bonus geri alım tarihine kadar harcanması gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartların kampanyaya katılabilmesi için, kredi kartına kayıtlı olan cep telefonundan, EVET N11 yazıp, bir boşluk bırakıp, kartlarının son 6 hanesiyle birlikte 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir. Sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 Eylül-15 Ekim 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

21-29 Ekim 2015