Şimdi konuşun..
Mudo’da 9’a varan taksit

Mudo’da 9’a varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mudo

NASIL KAZANIRIM?

9’a varan taksit kampanyası dahilinde Mudo mağaza satış görevlisi tek seferde 100 TL üzeri olan alışverişlerde POS üzerinden 4 taksiti ve 100 TL altı işlemler için 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • Mudo mağazalarından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9 taksittir.
  • 9'a varan kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabank Bonus Business dahildir.
  • 9'a varan taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
  • 9'a varan taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar 9'a varan taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET MUDO" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Mayıs – 31 Ekim 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.