Şimdi konuşun..
Mudo Collection’da Bonus’a özel %10 indirim ve 9’a varan taksit

Mudo Collection’da Bonus’a özel %10 indirim ve 9’a varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mudo Collection

NASIL KAZANIRIM?

9’a varan taksit kampanyasından 100 TL üzeri 4 taksitli ödemelerde +5 taksit seçeneği seçilerek yararlanılabilir. Ekstra %10 indirim, Garanti Bonus kredi kartları ile sadece yeni sezon hazır giyim ve aksesuar alışverişlerinde kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından alışveriş tutarına manuel uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Ekstra %10 indirim kampanyası Mudo mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile yapılan sadece yeni sezon hazır giyim ve aksesuar alışverişlerinde geçerlidir.
  • İndirim kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından alışveriş tutarına manuel uygulanacaktır.
  • 9'a varan taksit kampanyası dahilinde 15 Mayıs – 31 Ekim 2015 Mudo mağaza satış görevlisi tek seferde 100 TL üzeri olan alışverişlerde POS üzerinden 4 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır. 100 TL altı işlemlerde 2 taksit tuşlanacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • Mudo mağazalarından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9 taksittir.
  • 9'a varan kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabank Bonus Business dahildir.
  • 9'a varan taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
  • 9'a varan taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar 9'a varan taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET MUDO" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 Ekim -30 Kasım 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.