Şimdi konuşun..
Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne ücretsiz <br/>3 TAKSİT!

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne ücretsiz
3 TAKSİT!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan, Garanti BBVA Mobil'den, Garantibbva.com.tr’den, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'den ve şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, Amex Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Pegasus,  ING Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • Gib.gov.tr'den ve Garantibbva.com.tr'den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil ve Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'den yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • Motorlu Taşıtlar Vergisini Garanti BBVA kredi kartı ile www.gib.gov.tr üzerinden ödeyen müşterilere;
    • Euromaster' da Mobil 1 ürünleri yağ değişimi 150 TL yerine 99 TL ve 4 lastiğe Nitrojen Gazı Dolumu ücretsiz olacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için, ödeme dekontunun Euromaster Servis Noktası' na gösterilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktası listesine www.euromaster.com.tr 'den ulaşılabilir.
    • MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için MTVSOR PLAKA NO yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için MTVÖDE KART SON 6 PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
    • Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Korumada %50 ya da Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat listesinde yer alan hizmet başlıklarında %20 indirim kazanacaktır. Bu iki kampanyamızda sunulan indirim aynı anda/birleştirilerek kullanılamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için Garanti BBVA kartları ile www.gib.gov.tr ‘den yapılan MTV ödeme dekontunun SONAX Uygulama Merkezlerinde ibraz edilmesi gerekmektedir. Tüm ürün ve hizmetlerin uygulama ve lojistiğinden Sonax işletmeleri sorumludur. Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV - Panelvan - Minibüs - E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır. Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz. Rezervasyon ve size en yakın bayi listesi bilgisine http://www.sonax.com.tr/bayilerimiz/size-en-yak%C4%B1n-sonax-bayi.html linkinden ulaşabilirsiniz.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak – 10 Şubat 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.