Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Isıtma&Soğutma / Marka: Mitsubishi Electric

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi Mitsubishi Electric Klima bayilerinde 100 TL ve üzeri 2 ile 5 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya kapsamında +4 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9'dur.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Mitsubishi Electric Klima bayisi olarak tanımlı Bonus Üyesi Garanti BBVA POS'undan yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Garanti American Express, Garanti American Express Business, Denizbank Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Happy Finans Card, Bonus Business, Burgan Bonus Card ve ABank Bonus Card'larla yapılan alışverişler dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Flexi, Bonus Genç Kartlar, TEB Bonus Business, Fibabanka Bonus, Vadeli taksit işlemleri ile yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için " EVET ISITMA" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Kasım 2014 - 31 Temmuz 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.