Şimdi konuşun..
Misspera.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL bonus

Misspera.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: Misspera

NASIL KAZANIRIM?

DİĞER BİLGİLER

 • www.misspera.com 'da tek seferde yapılan taksitli ve tek çekim "150 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL bonus" kampanyası yapılacaktır.
 • Sms ile başarılı katılım sağlanması durumunda “BONUS İLE www.misspera.com’DA 10 TL BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr"şeklinde onay sms’i gidecektir.
 • Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; "EBRİKLER.misspera.com'DAN YAPTIĞINIZ ALIŞVERİŞTEN 10TL BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 02-09 EKİM 2015 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. bonus.com.tr"şeklinde sms mesajı gidecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 10 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, Deniz Bonus Ticari Kartlar, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Şeker Bonus Ticari kartlar, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, Tekstil Bank Bonus Ticari kartlar,   ve PTT Bonus dahildir. 
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 02-09 Ekim 2015 tarihleri arasında aynı kartla* yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 10 Ekim 2015 tarihinde geri alınacaktır.
 • Burgan Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar,Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, IGaranti BBVA, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri geçerli değildir.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemleri bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • *Sanal kartlardaki bonuslar hesap kesim tarihinde sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılmaktadır. Hesap kesim tarihinizin kampanya bonusu kullanım tarih aralığına denk gelmesi halinde bonusların hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile, hesap kesim tarihinden sonra ise sanal kartın bağlı olduğu kredi kartı ile bonus geri alım tarihine kadar harcanması gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET MISSPERA yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için SMS sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım için Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Bonus Sanal kartların harcama yapmadan önce, MISSPERA yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Sms gönderiminin harcama yapılan karta kayıtlı cep telefonundan yapılması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-21 Eylül 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

02-09 Ekim 2015