Şimdi konuşun..
Bonus’a özel 500 TL ve üzeri harcamaya 50 TL Bonus!

Bonus’a özel 500 TL ve üzeri harcamaya 50 TL Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Market / Marka: Metro

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Metro Toptancı Marketler’de; tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Bonus!

DİĞER BİLGİLER

 • 50 TL Bonus kampanyası Bonus üyesi Metro Toptancı Marketler'de Garanti BBVA POSundan tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri yapılacak ilk alışverişlerde geçerlidir.
 • 50 TL Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 31 Mayıs – 11 Haziran 2017 tarihleri arasında kullanılabilir. 12 Haziran 2017 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanıp kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde maksimum 50 TL Bonus kazanabilir.
 • Tütün/içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya sadece SMS veya Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin bankaya kayıtlı olan telefon numarasından ”METRO” yazıp 3340'a SMS göndermesi veya Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Metro'da 50 TL Bonus kampanyasına “Hemen Katıl” butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • SMS ve BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır.
 • Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Business, Easy, Bonus Genç ve Paracard dahildir. Kampanyaya diğer ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Money Bonus, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp METRO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TLdir.
 • Kampanyaya katılım için; ilk harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri METRO yazıp 3340'a, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, ING Bonus sahipleri 2205'e, ABank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir.
 • Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce "METRO" yazın 3340'a SMS gönderin veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” butonu tıklayın.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

11-24 Mayıs 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

31 Mayıs – 11 Haziran 2017