Şimdi konuşun..
100 TL Max&Co Bonus

100 TL Max&Co Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Max&Co

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Max&Co mağazalarından tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 100 TL Max&Co Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 100 TL Max&Co Bonus, 15-30 Eylül 2017 tarihleri arasında Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Max&Co Bonus kampanyasına ' Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 100 TL Max&Co Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Max&Co Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Max&Co Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Max&Co Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Max&Co Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Max&Co Bonus'lar 08 Ekim 2017 tarihine kadar Max&Co mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 100 TL Max&Co Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL Max&Co Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL Max&Co Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Max&Co Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Eylül – 30 Eylül 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Eylül 2017 - 08 Ekim 2017