Şimdi konuşun..
Mariposa'da atkı ve bere alışverişlerinizde %10 indirim. Üstelik +4 taksit ayrıcalığıyla!

Mariposa'da atkı ve bere alışverişlerinizde %10 indirim. Üstelik +4 taksit ayrıcalığıyla!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mariposa

NASIL KAZANIRIM?

Atkı ve berelerde %10 indirim kampanyası Mariposa mağazalarından gerçekleştirilen tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • %10 indirim kampanyası dahilinde indirim ödeme anında kasada satış danışmanı tarafından tutara yansıtılacaktır. İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
  • +4 taksit kampanyası 50 TL üzeri taksitli ödemelerde geçerli olup, kampanya dahilinde 01-31 Mart 2015 tarihleri arasında Mariposa mağaza satış görevlisinin POS üzerinden tuşladığı taksit sayısı devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • +4 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles & Smiles kredi kartı, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, Denizbank Bonus Business dahil değildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,41,5 TL olarak ücretlendirilir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET GIYIM " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mart - 31 Mart 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.