Şimdi konuşun..
Mapa’da 500 TL üzeri alışverişe <br><span class="big">50 TL Mapa bonus!</span>

Mapa’da 500 TL üzeri alışverişe
50 TL Mapa bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mapa Giyim

NASIL KAZANIRIM?

Mapa’dan tek seferde 500TL ve üzerinde alışveriş yaparak kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • 1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Mapa mağazalarından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Mapa bonus kazanın.
  • 50 TL Mapa Bonus, tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL Mapa bonus kazanabilir. Kazanılan bonuslar 10 Mart 2017 tarihine kadar sadece Mapa mağazalarında kullanılabilecektir.
  • 50 TL Mapa Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex dahildir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Mapa Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET MAPA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Mapa Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET MAPA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

Mapa’dan tek seferde 500TL ve üzerinde alışveriş yapmanız yeterlidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-28 Şubat 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.