Şimdi konuşun..
Bonus’a Mango’da 3 yerine <br/>8 taksit!

Bonus’a Mango’da 3 yerine
8 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mango

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Mango mağazalarından yapılan 3 taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • 3 yerine 8 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 3 yerine 8 taksit satış için, Mango mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Mango mağazasından yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 8 taksittir.
  • 3 yerine 8 taksit Kampanyasına Bonus, Money Visa, Flexi kartlar (SMS ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, Burganbank Bonus Business, Abank Bonus Business,Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • 3 yerine 8 taksit kampanyasına Bonus Genç, Bonus Flexi, Denizbonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
  • 3 yerine 8 taksit kampanyasına ödül kullanımları ve tek ödeme işlemleri dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET MANGO" yazıp bir boşluk ile kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mayıs – 31 Temmuz 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.