Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Ev Tekstili / Marka: Madame Coco

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Madame Coco Mağazalarında 150 TL ve üzeri alışverişlerde 6 taksit yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Madame Coco mağazalarından gerçekleştirilecek peşin, taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti kartları dahildir.
  • Madame Coco Bonus kampanyasına Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card , Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ,Fibabank Bonus, Tekstilbank Bonus ,Deniz Bonus Business, Ing Bonus Business dahil değildir.
  • Her türlü ticari kart ile yapılan işlemler, sanal ve kontör kart işlemleri kampanya haricindedir.
  • İşlemler Garanti Pos'undan geçmelidir. İşlemler Garanti Pos'undan geçmelidir. Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET MADAME COCO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti Pos'undan geçmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr , Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak – 30 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.