Şimdi konuşun..
Kasım'da Love My Body Bonus 60 TL'ye varan Bonus Fırsatı

Kasım'da Love My Body Bonus 60 TL'ye varan Bonus Fırsatı

Sektör: Giyim / Marka: Love my body

NASIL KAZANIRIM?

Love my body mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan tek ve taksitli ödemelerde 300TL ve üzeri işlemlerde 30 TL Love my body bonus kazanılacaktır. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • Love my body Bonus kampanyası Love my body mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 300TL ve üzeri işlemlerde 30 TL Love my body bonus kazanılacaktır.
  • Love my body Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 30 Kasım 2016 tarihine kadar sadece Love my body mağazalarında kullanılabilir. 1 Aralık itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Love my body firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • Love my body Bonus kampanyasından bir kullanıcı bir faturada en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 30 TL Love my body Bonus kazanabilir
  • Love my body Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç , Bonus Flexi dahildir.
  • Love my body Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Love My Body Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Love My Body Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

11.11.2016-18.11.2016

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

30.11.2016