Şimdi konuşun..
Love my body’de 150 TL üzeri alışverişlerde <br/>15 TL bonus

Love my body’de 150 TL üzeri alışverişlerde
15 TL bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Love my body

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Love my body mağazalarından yapacağınız harcamalarda 150 TL üzeri alışverişlerinizde 15 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Love my body mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "HEMEN KATIL" butonu tıklanmalıdır.
  • 15 TL Love my body Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 15 Eylül 2016 tarihine kadar sadece Love my body mağazalarında kullanılabilir. 15 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Love my body firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 15 TL Love my body Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 15 TL Love my body Bonus kazanabilir.
  • 15 TL Love my body Bonus kampanyasına Garanti Bonus,Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Ağustos 2016 24:00

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ağustos-15 Eylül 2016 24:00