Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Kozmetik / Marka: L'Occitane

NASIL KAZANIRIM?

Bonus’a özel L’OCCITANE Mağazaları’nda “300 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL L’OCCITANE bonus ” kampanyası yapılacaktır

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel L'OCCITANE Mağazaları'nda “300 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL L'OCCITANE bonus " kampanyası yapılacaktır.Kampanya müşteri bazındadır.Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL L'OCCITANE bonus kazanabilir. 50 TL L'OCCITANE bonus kampanyanın geçerli olduğu L'OCCITANE mağazalarında kazanılacaktır. Kazanılan bonuslar 31 mayıs 2017 tarihine kadar sadece L'OCCITANE mağazalarında kullanılabilecektir.Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.50 TL L'OCCITANE bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi (sms ile) dahildir.50 TL L'OCCITANE Bonus kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için, bankaya kayıtlı cep telefonundan EVET L’OCCITANE yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi  www.flexi.com.tr'dedir. Detaylı bilgi www.bonus.com.tr 'de.
KATILMAK İÇİN

Hemen Faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 nisan- 15 mayıs 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 nisan – 31 mayıs 2017

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.