Şimdi konuşun..
Lineadecor’da <span class="big">%35 indirim ve 12 taksit </span>

Lineadecor’da %35 indirim ve 12 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: Lineadecor

NASIL KAZANIRIM?

Lineadekor mağazalarından gerçekleştirilecek taksitli işlemlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • %35 indirim kampanyası tüm Garanti BBVA kartlarında geçerlidir, Bonus Net Bankaları kampanya ya dahildir.
  • %35 indirim kampanyasında indirim kasada manuel olarak ödeme tutarına yansıyacak olup işlem anında yada sonrasında banka tarafından farklı bir yansıtma olmayacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 12 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 7 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 12 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • +5 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12'dir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business Kartlar, DenizBank, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, ICBC Turkey, TEB Bonus kartları dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus Business, Vadeli taksit işlemleri, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.

KATILMAK İÇİN

  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp YAPI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10 Mart - 10 Nisan 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.