Şimdi konuşun..
lidyana.com’da %20 indirim !

lidyana.com’da %20 indirim !

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: Lidyana

NASIL KAZANIRIM?

Lidyana.com’dan alışveriş yaparak yararlanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • %20 indirim kampanyasına; Garanti BBVA kredi kartları, Deniz Bonus, Şeker Bonus, Turkiye Finans Happy Card Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ve Bonus Business kartlar ile yapılan işlemler dahildir.
  • TEB Bonus, ING Bonus, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, Deniz Bonus Ticari kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, ING Bonus ticari kartlar, Burganbank Bonus Ticari kartlar, Abank Bonus Ticari kartlar, Paracard,  sanal kartlar, bonus kullanımları ve ekspres limit işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan faydalanmak için "BONUS20" kodunu alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girmek gerekmektedir.
  • İndirimden faydalanmak için alt harcama limiti bulunmamaktadır. %20 indirim, alışveriş sepetinde kampanya şartlarına uyum sağlayan tüm ürünlerin satış fiyatı toplamı üzerinden hesaplanacaktır.
  • Kampanya kapıda ödeme siparişlerinde geçerli değildir. Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Lidyana.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Abdullah Kiğılı, Aerosoles, Asics, Ayyıldız, Bambi, Batik, Batik by Özgür Masur, Bendis, Biondina, Birkenstock, Cem Lokmanhekim, Desa, Diadora, Didem Uzel New York, Efor, Folli Follie, G-Star, Gaios Design, Gant, HRN Diamond, Izumi Luxury, Kısmet by Milka, Kiğılı, Lacoste, Le Coq Sportif, Mizuno, Mont Blanc, Nautica, New Balance, Onitsuka Tiger, ParkBravo, Penti, Polo Ralph Lauren, Puma, Raynass, Reef, Selma by Pınar Altuğ, Skechers, Slipstop, Sperry Top Sider, Theg, The North Face, Tiffany & Co., Tiffany & Tomato, Ugg, Urban Queen, Vepa62 BCBGeneration, Vepa62 Fitflop, Vepa62 Promiss, Vepa62 Jessica Simpson, Vepa62 SKA, Vepa62 Vince Camuto markaları; güneş gözlükleri, kozmetik, parfüm, saat ve teknoloji kategorisine ait ürünler kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin taksit kampanyasına katılması için, bankaya kayıtlı cep telefonundan EVET LIDYANA yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan faydalanmak için " BONUS20" kodunu alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girmek gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Kasım 2015 –03 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.