Şimdi konuşun..
lidyana.com’da %15 indirim  peşin fiyatına 6 taksit!

lidyana.com’da %15 indirim peşin fiyatına 6 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Lidyana

NASIL KAZANIRIM?

Lidyana.com’dan alışveriş yaparak yararlanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • www.lidyana.com'da %15 indirim ve peşin fiyatına 6 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • %15 indirim kampanyasından faydalanmak için "BONUS15" kodunu alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girmek gerekmektedir.
  • Peşin fiyatına 6 taksit kampanyasına; Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Garanti Bonus ticari kartlar, Deniz Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT bonus, Fibabanka Bonus, DenizBank Ticari kartlar, Teb Ticari Kartlar, Şeker Bank Ticari kartlarBurgan Bank Ticari kartlar, ABank Ticari kartlar ile yapılan alışverişler dahildir.
  • Peşin fiyatına 6 taksit kampanyasına; Türkiye Finans Happy Card, ING Bank ticari kartlar, Fibabanka Bonus ticari kartlar ile yapılan alışverişler dahil değildir.
  • %15 indirim kampanyasına; kozmetik, saat, gunes gozluğü ve teknoloji kategorilerine ait ürünler ve Vepa62, Sportsoul, Superstep, UGG, Bendis, Biondina, Desa, Park Bravo, Tiffany & Co. markaları dahil değildir.
  • İndirimden faydalanmak için alt harcama limiti bulunmamaktadır. %15 indirim, alışveriş sepetinde kampanya şartlarına uyum sağlayan tüm ürünlerin satış fiyatı toplamı üzerinden hesaplanacaktır.
  • Kampanya kapıda ödeme siparişlerinde geçerli değildir. Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim  tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır
  • FLEXİ müşterilerinin peşin fiyatına 6 taksit kampanyasına katılması için, BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilir veya kredi kartına kayıtlı cep telefonundan EVET LIDYANA yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi  www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan faydalanmak için " BONUS15" kodunu alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girmek gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 –31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.