Şimdi konuşun..
Lidyana.com’a tıklarım 25 TL bonusu kaparım!

Lidyana.com’a tıklarım 25 TL bonusu kaparım!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Lidyana

NASIL KAZANIRIM?

Lidyana.com’da 100 TL üzeri alışveriş yaparak 25 TL bonus kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus Genç ile 01-31 Aralık 2015 tarihleri arasında, Lidyana.com'da tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL bonus verilecektir. Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir ve en fazla 25 TL bonus kazanabilir.
  • Kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılamayacaktır. Taksitli ve peşin alışverişler kampanyaya dahildir. Kampanyaya sadece Bonus Genç kredi kartları dahildir, diğer Garanti BBVA kredi kartları dahil değildir. Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir.
  • Kampanyaya katılmak için, harcama yapmadan önce, kredi kartının kayıtlı olduğu cep telefonu numarasından EVET LIDYANA yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanya katılımını iptal ettirmek isteyen müşteriler İPTAL LIDYANA yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340'a göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

06-13 Ocak 2016