Şimdi konuşun..
 Lassa ve Bridgestone’da 600 TL lastik alımlarına 60TL bonus!

Lassa ve Bridgestone’da 600 TL lastik alımlarına 60TL bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Lassa & Bridgestone

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 15 Nisan 2017 – 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında Garanti BBVA POS'undan Bonus kartlarla yapılacak 600 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında Garanti BBVA POS'undan Bonus kartlarla yapılacak 600 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanya kapsamında aynı gün aynı işyerinde yapılacak alışverişlerin sadece ilki ödül kazandırır. Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir.
  • Kampanyadan sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, ParaCard'lar ve sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin Bonus Business ve Easy kredi kartları dahildir. Tüzel müşterilerin ticari kartları kampanyaya dahil değildir.
  • BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
  • Kazanılan bonus 19 Mayıs 2017 tarihinde kartlara yüklenecektir. 30 Mayıs 2017'ye kadar kullanılmayan bonus, 31 Mayıs 2017'de geri alınacaktır. Kazanılan bonuslar, tüm Bonus üyesi işyerlerinde belirtilen tarihler arasında kullanılabilir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” butonuna tıklanmalı, daha sonra harcama yapılmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Nisan – 15 Mayıs 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.