Şimdi konuşun..
Koton ve www.koton.com ‘da<br/> Bonus’a özel 30 TL Koton Bonus!

Koton ve www.koton.com ‘da
Bonus’a özel 30 TL Koton Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

30 TL Koton Bonus kampanyası Koton mağazalarından www.koton.com ‘da Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL Koton Bonus kampanyası Koton mağazalarından ve www.koton.com 'da Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 30 TL Koton Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 17 Nisan 2016 tarihine kadar tüm Koton mağazalarında kullanılabilir. 18 Nisan 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Koton firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 30 TL Koton Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanabilir, sadece en fazla 30 TL Koton Bonus kazanabilir. Kampanya müşteri bazındadır.
  • 30 TL Koton Bonus kampanyasına sadece Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Sanal kartlar  ve Paracard dahildir.
  • 30 TL Koton Bonus kampanyasına kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Kampanyaya katılmak için Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan " KOTON30" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Veya SMS ücreti ödemeden kolayca katılmak için BonusFlaş uygulamasından kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Kampanya SMS ile katılmadan yapılan harcamalarda ödül yüklemesi yapılmayacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS’inin gönderildiği cep telefonundan " KOTON30" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS’inin gönderildiği cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp KOTON30 yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Veya SMS ücreti ödemeden kolayca katılmak için BonusFlaş uygulamasından kampanyaya katılabilir.
  • Kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak için Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS’inin gönderildiği cep telefonundan " KOTON30" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Veya SMS ücreti ödemeden kolayca katılmak için BonusFlaş uygulamasından kampanyaya katılabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

18 Mart 2016 -17 Nisan 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

17.04.2016