Şimdi konuşun..
Koton’da Bonus Genç Kafası’na özel <span>15 TL Koton Bonus!</span>

Koton’da Bonus Genç Kafası’na özel 15 TL Koton Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Tekstil / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Koton mağazalarından veya www.koton.com ‘da Garanti BBVA POSundan tek seferde Bonus Genç kart ile yapılan 75 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • 15 TL Koton Bonus kampanyası Bonus üyesi Koton mağazalarında ve koton.com online alışveriş sitesinde Garanti BBVA POSundan tek seferde gerçekleştirilen 75 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce EVET KOTONGENC  yazılmalı, bir boşluk bırakılarak kart son 6 haneyle 3340'a SMS gönderilmeli veya BonusFlaş üzerinden "HEMEN KATIL" butonu tıklanmalıdır.
  • Kampanyaya sadece Bonus Genç ve Bonus Genç Paracard kartları dahildir, Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Paracard, Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonuslar sadece Koton mağazalarında 10 Ekim 2017 tarihine kadar kullanılabilir.
  • koton.com'da kazanılan bonuslar sadece fiziki Koton mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır, her müşteri sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanyadan en fazla 15 TL Koton Bonus kazanılabilir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 15 TL Koton Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 15 TL Koton Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Bonus Genç sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için ilk harcamalarından önce EVET KOTONGENC yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a SMS göndermeleri veya BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonunu tıklamaları gerekmektedir. Kampanya kayıt iptalleri "IPTAL KOTONGENC" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanelerinin 3340'a SMS gönderilerek yapılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

13-30 Eylül 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

10 Ekim 2017