Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Koton

NASIL KAZANIRIM?

20 TL Koton Bonus kampanyası Koton mağazalarından www.koton.com ‘da Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 20 TL Koton Bonus kampanyası Bonus üyesi Koton mağazalarında ve koton.com online alışveriş sitesinde Garanti BBVA POSundan tek seferde gerçekleştirilen her 100 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan " KOTON20" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi veya BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanması gerekmektedir.
 • 20 TL Koton Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar sadece Koton mağazalarında 25/12/2016 tarihine kadar kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonuslar 26/12/2016 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 • Kazanılan Koton Bonus anında (aynı gün itibariyle) sadece Koton mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, sanal kartlar ve Paracard dahildir.
 • 20 TL Koton Bonus kampanyasına Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör dahil değildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Koton Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 20 TL Koton Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • koton.com'da kazanılan bonuslar sadece fiziki Koton mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilir. Müşteri kampanyadan maksimum 20 TL kazanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS’inin gönderildiği cep telefonundan " KOTON20" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi veya BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanması gerekmektedir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak için Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS’inin gönderildiği cep telefonundan " KOTON20" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi veya BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10 - 16 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

10-25 Aralık 2016

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.